Tisztelt Szülők!

 

A járványügyi helyzet miatt ebben az évben hagyományos Iskolacsipegető programjaink elmaradnak.

A leendő elsős gyermekek szülei részére online igazgatói tájékoztatót tartunk

2021. február 17. (szerda) 17.00 órakor.

Ezen bepillantást nyerhetnek iskolánk életébe, megismerhetik a három tanítót, valamint feltehetik kérdéseiket.

Arra kérjük Önöket, hogy e-mail (amennyiben lehetséges gmail címmel, mert a rendszer azt kezeli leginkább zökkenőmentesen) címükkel regisztráljanak a tájékoztatóra, melyre visszaküldjük a meghívót.

Kérdéseiket a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen várjuk!

Regisztrálni ide kattintva tudnak, vagy az alábbi QR kód beolvasása után mobileszközről.

 

Regisztrcis lap a Liszt Ferenc ltalnos Iskola igazgati tjkoztatjra

 

Iskolánk bemutatkozó filmje első rész

 

 Iskolánk bemutatkozó filmje második rész

 

Leendő elsős osztályfőnökök bemutatkozása

Versenyeredmények 2019-20

 

Kerületi eredmények

Kerületi vers- és prózamondó verseny

2. évfolyam
III. helyezett – Zempléni Levente (2.b)
Felkészítő tanár: Vadászi Tamás

 

Kerületi versmondó verseny

4. évfolyam
III. helyezett – Raffay Zsófia (4.b)
Felkészítő tanár: Kutasné Bihácsi Györgyi

 

Stafétacsi kerületi matematika verseny

4. évfolyam
III. helyezett – Orincsay Kristóf (4.b)
Felkészítő tanár: Kutasné Bihácsi Györgyi

 

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

8. évfolyam
III. helyezett – Holács Gergő (8.b)
Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

 

Kerületi angol verseny

7. évfolyam alap szint
IV. helyezett – Deák Lilla (7.b)
Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

8. évfolyam alap szint
III. helyezett – Niu Siqi (8.a)
Felkészítő tanár: Budaházi Fruzsina

8. évfolyam emelt szint
IV. helyezett – Buvári Júlia (8.b)
Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny /körzeti forduló/

7. évfolyam
V. helyezett – Buday Luca, Egri Róza, Bánkuti Emese, Kiss-Gulyás Adél (7.c)
Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

 

Mikulás Qpa tankerületi matematika csapatverseny

V. helyezett – Székely Nóra (6.a), Zahuczky Liza (6.a), Szabó Dorián (7.a), Nagy Zsombor (7.b), Kemény Tamás (8.a), Dreiszker Barna (8.b)

 

Tankerületi technika verseny

I. helyezett – Jánosi Ádám (7.b), Sztanev Fülöp (8.a)
Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia

V. helyezett – Bendik Ágoston (7.b), Lengyel Dániel (7.b), Sztanev Blanka (6.b)
Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia

 

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny /kerületi forduló/

7. évfolyam

I. helyezett – Buday Luca (7.c)
Felkészítő tanár: Blagai Zsuzsa

IV. helyezett – Bendik Ágoston (7.b)
Felkészítő tanár: Szakály Judit

8. évfolyam

VI. helyezett – Kriskó Lili (8.a)
Felkészítő tanár: Kiss Andrea

 

Kaán Károly Biológia Verseny /kerületi forduló/

6. évfolyam
VI. helyezett – Kiss-Máté Alma Éva (6.a)
Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Julianna

 

Herman Ottó Biológia Verseny /kerületi forduló/

7. évfolyam
V. helyezett – Juhász Lara (7.b)

8. évfolyam
III. helyezett – Sztanev Fülöp (8.a)
VI. helyezett – Kriskó Lili (8.a)

Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Julianna

 

ÉNEK

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Kiemelt arany minősítés

„Aranypáva” énekegyüttes – Balog Júlia (6.b), Bozóki Sára (6.b), Erdős Anna (6.b), Gyertyánfy Zsófia (6.b), Kratochwill Zoé (6.b), Szekeres Tamara (6.b), Hankó Ágnes (5.b), Padurean Dzsenifer (5.b)

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Kiemelt arany minősítés

„Pirospántlika” énekegyüttes (8.a) – Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, Kun Anna Flóra, László Laura, Senkáriuk Eszter

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

 

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /fővárosi forduló/

Ezüst minősítés

„Aranypáva” énekegyüttes – Balog Júlia (6.b), Bozóki Sára (6.b), Gyertyánfy Zsófia (6.b), Jacobs Eveline (5.b), Kratochwill Zoé (6.b), Szekeres Tamara (6.b), Hankó Ágnes (5.b), Padurean Dzsenifer (5.b)

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Ezüst minősítés

„Pirospántlika” énekegyüttes (8.a) – Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, Kun Anna Flóra, Máté Boglárka, Senkáriuk Eszter

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

 

Népdal2020.1

Népdal2020.2

Kedves Gyerekek!

 

A járványhelyzet miatt hagyományos programjainkat nem tudjuk megtartani.

Az alábbi kézműves ötletekkel szeretnénk kedveskedni. Ha kedvetek, időtök engedi, alkossatok. 

Kísérjétek figyelemmel honlapunkat, ahol további meglepetések várnak titkeket. 

Jó szórakozást kívánunk.

 

 

Adventi készülődés foglalkoztató

 

Dallal várjuk a karácsonyt

 

Mézeskalács készítése

 

Énekeljünk együtt a 4.a osztállyal!