Versenyeredmények 2016-2017

 

Shakespeare angol vetélkedő (csapat)

I. helyezett – Berecz Árpád, Hamar Lilla, Kecse-Nagy Dóra 8.b
IV. helyezett – Herczeg Sára, Holács Lilla, Piskorán Lívia 8.b
Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

Karácsonyi népszokások német vetélkedő (csapat)

I. helyezett – Vida Blanka, Vigh András, Wolstenholme Ábel 8.b
Felkészítő tanár: Kun Ágnes

II. helyezett – Csorba Lili, Csorba Nóri, Tóth Nikolett 8.a
Felkészítő tanár: Varga Edina

HEBE német országos levelező csapatverseny /őszi forduló/

5. évfolyam
V. helyezett – Kiss Lujza, Török Boglárka, Valachi Mandula 5.b
Felkészítő tanár: Kun Ágnes

Sikeres angol középfokú nyelvvizsgát tettek:

Kilián Marcell 8.b (B1 fokozat)
Pál Gergő 8.b (B2 fokozat)
Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny, kerületi forduló

7. évfolyam
III. helyezett – Dudás Léna 7.a
Felkészítő tanár: Élő Gyöngyvér

A POFOSZ 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére rendezett fővárosi vetélkedője

II. helyezett – Durkó Vince, Tamás Bálint, Wolstenholme Ábel 8.b
Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny – kerületi forduló

5. évfolyam
I. helyezett – Buvári Júlia 5.b
Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

8. évfolyam
VI. helyezett – Hamar Lilla 8.b
Felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka, Aradi Bence

Móra Ferenc kerületi szövegértési verseny

5. évfolyam
I. helyezett – Marcsa Zsófia 5.a
Felkészítő tanár: Varga Edina

6. évfolyam
VI. helyezett – Antalik Tünde 6.a
Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

7. évfolyam
V. helyezett – Kuti Bence 7.b
Felkészítő tanár: Oláh Ildikó, Aradi Bence

8. évfolyam
V. helyezett – Kecse-Nagy Dóra 8.b
Felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka, Aradi Bence

SPORT

Zugló kupa, úszás

IV. korcsoport fiú, 50m gyors
I. helyezett – Sárközy Benjámin 7.b

IV. korcsoport lány, 50m gyors
I. helyezett – Putyera Brigitta 8.b

IV. korcsoport lány, 50m hát
I. helyezett – Putyera Brigitta 8.b

III. korcsoport lány, 50m gyors
III. helyezett – Basa Lili 6.b
IV. helyezett – Horváth Zsófia 6.a
VI. helyezett – Marx Lili 5.b

III. korcsoport lány, 50m hát
II. helyezett – Basa Lili 6.b

Zugló kupa, labdarúgás

Az 5-6.-os fiúk csoportjukban az összes mérkőzést megnyerték, az I. helyről várják tavaszi fordulókat: Dala Noel, Havass Boldizsár, Kóródi Bendegúz, Láng Vilmos, Mészáros Péter, Szabó Gergely, Szabó Máté
A 7-8.-os fiúk csoportjukban egy vereséget szenvedtek, a 2. helyről várják a tavaszi fordulókat: Csekő Máté, Mendi Rikárdó, Mészáros Ákos, Szabó Marcell, Szabó Máté, Zsivor Dániel

Bozsik football program

A IV. korcsoportos fiúk 1. helyen végeztek.
A III. korcsoportos fiúk 2. helyen végeztek.

Kerületi floorball verseny

II. helyezett – Holács Lilla, Piskorán Lívia, Varga Gréta, Vida Blanka 8.b
Felkészítő tanárok: Élő Gyöngyvér, Pápai Zsuzsa

EU Diáksport napja Budapesti szintű atlétikai verseny

Kislabdadobás: X. helyezett – Orcifalvi Ákos (48m)
Súlylökés: V. helyezett – Shvedov Daniil (8,7m)
Távolugrás: X. helyezett – Sárközy Benjámin (4,7m)

Iskolai labdarúgó bajnokság

6. évfolyam – győztes: 6.a osztály
7. évfolyam – győztes: 7.a osztály
8. évfolyam – győztes: 8.c osztály

Iskolai kosárlabda bajnokság

6. évfolyam – győztes: 6.b osztály
7. évfolyam – győztes: 7.a osztály
8. évfolyam – győztes: 8.a osztály

ÉNEK

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Kiemelt arany minősítés

„Aranybúza” énekegyüttes (5.a) – Eperjessy Zita, Fűköh-Nagy Zsófia, Hőnig Réka, Marcsa Zsófia, Máté Boglárka, Saád Anna, Senkáriuk Eszter, Zilahy-Szabó Lili

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Kiemelt arany minősítés

„Zalai kislányok” kisegyüttes (6.b) – Bedi Anna, Etelvári Zsófia, Szabó Mónika

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Kiemelt arany minősítés

„Bakonyi menyecskék” énekegyüttes (7.a) – Bagossy Melina, Balogh Zsófia, Dudás Léna, Gáspár Borbála, Kiss Edina, Kovács Katalin, Sukta Boglárka, Szolnoki Emma

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Kiemelt arany minősítés

„Moldvai leányok” kisegyüttes (7.b) – Horváth Eszter, Rónai Stefánia, Széll-Kovács Júlia

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /fővárosi forduló/

Arany minősítés

„Aranybúza” énekegyüttes (5.a) – Barát Lili, Eperjessy Zita, Erdősi Panna, Fűköh-Nagy Zsófia, Hőnig Réka, Kriskó Lili, Máté Boglárka, Senkáriuk Eszter

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Arany minősítés

„Zalai kislányok” kisegyüttes (6.b) – Bedi Anna, Etelvári Zsófia, Szabó Mónika

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Ezüst minősítés

„Moldvai leányok” kisegyüttes (7.b) – Horváth Eszter, Rónai Stefánia, Széll-Kovács Júlia

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Arany minősítés + továbbjutás az országos döntőbe!

„Bakonyi menyecskék” énekegyüttes (7.a) – Bagossy Melina, Balogh Zsófia, Dudás Léna, Gáspár Borbála, Kiss Edina, Sukta Boglárka, Szolnoki Emma

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

 

II. félévi versenyeredmények

Általános Iskolások Matematika Versenye

5. évfolyam
Farkas Erik 5.c – kerületi fordulóban II. helyezett → Budapesti fordulón X. helyezett
Felkészítő tanár: Fodorné Dékány Márta

Kerületi vers- és prózamondó verseny

6. évfolyam

I. helyezett – Grasso Marco 6.a

Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

5. évfolyam

IV. helyezett – Garaczi Rebeka 5.b

Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

Angol nyelvi levelező verseny

6. évfolyam
IV. helyezett – Etelvári Zsófi 6.b
Felkészítő tanár: Völker Ildikó

HEBE német országos levelező csapatverseny /tavaszi forduló/

5. évfolyam
V. helyezett – Eperjessy Zita, Fűköh-Nagy Zsófia, Szolnoki Lili 5.a

Felkészítő tanár: Makó Tímea

VI. helyezett – Török Boglárka, Valachi Mandula 5.b

Felkészítő tanár: Kun Ágnes

Sikeres német A2 Junior nyelvvizsgát tettek:

Csorba Lili 8.a
Csorba Nóra 8.a
Felkészítő tanár: Varga Edina

Zugló kupa, kosárlabda

IV. korcsoport fiú – V. helyezett
III. korcsoport fiú – IV. helyezett
III. korcsoport lány – V. helyezett

Zugló kupa, labdarúgás

IV. korcsoport – V. helyezett
III. korcsoport – I. helyezett → Budapesti fordulón VI. helyezett

Zugló kupa, mezei futás csapat

IV. korcsoport lány – III. helyezett
III. korcsoport lány – IV. helyezett

Zugló kupa, mezei futás egyéni

Török Fanni 5.b – IV. helyezett
Török Ádám 7.a – II. helyezett
Bátka Gréta 8.a – VI. helyezett

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /országos forduló/

Bronz minősítés
„Bakonyi menyecskék” énekegyüttes (7.a) – Bagossy Melina, Balogh Zsófia, Dudás Léna, Sukta Boglárka, Szolnoki Emma
Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Szovátai Fesztivál

Nagykórus – Arany minősítés diplomával
Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Kaposvári Kicsinyek Kórusa Fesztivál (2017. május 13)

Campanella Kicsinyek Kórusa – Arany minősítés diplomával + Országos dicsérő oklevél
Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

 

Zugló Kupa Atlétika

I. korcsoport, fiú csapat – III. helyezés

I. korcsoport, lány csapat – III. helyezés

I. korcsoport, lány, egyéni, összetett – I. helyezés – Kratochwill Zoé 3.B

I. korcsoport, fiú, váltófutás – II. helyezés

I. korcsoport, lány, váltófutás – II. helyezés

II. korcsoport, fiú, csapat – I. helyezés

II. korcsoport, fiú, egyéni, összetett – III. helyezés – Macher Balázs 4.A

II. korcsoport, fiú, váltófutás – II. helyezés

II. korcsoport, lány, váltófutás – III. helyezés

Zugló Kupa Mezei Futás

I. korcsoport, fiú, csapat – II. helyezés

I. korcsoport, lány, csapat – II. helyezés

II. korcsoport, fiú, csapat – II. helyezés

II. korcsoport, lány, csapat – III. helyezés