Versenyeredmények 2015-2016

Országos Technika Tanárok Egyesületének Pályázata: „A világítás története”

6. évfolyam

I. helyezett – Fórizs Bence 6.b

Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia

Kerületi kémia verseny

8. évfolyam

III. helyezett – Vörös Sára 8.a

Felkészítő tanár: Fodorné Dékány Márta

Kerületi matematika verseny

8. évfolyam

III. helyezett – Fehérvári Flóra 8.a

Felkészítő tanár: Fodorné Dékány Márta

Pangea országos matematika verseny

5. évfolyam

194. helyezett – Czurkó Gergő 5.b

6. évfolyam

36. helyezett – Kemény Márk 6.b

Felkészítő tanár: Zámbóné Varga Katalin

Mikulás QPA (kerületi matematika csapatverseny)

IV. helyezett – Kállai Péter 6.a, Kemény Márk 6.b, Kussa Richárd 7.b, Tamás Bálint 7.b, Jablonkay Luca 8.a, Lázár Anna 8.a

Bolyai Matematika Csapatverseny

7. évfolyam

III. helyezett – Kilián Marcell, Kussa Richárd, Szabó Marcell, Tamás Bálint 7.b

Felkészítő tanár: Kiss Andrea

Fővárosi általános iskolai informatikai alkalmazói verseny /kerületi forduló/

5-6. évfolyam, grafika kategória

II. helyezett – Csépán Karina 6.b

Felkészítő tanár: Csigás Adrienn

Kerületi Öko-verseny

II. helyezett – Czurkó Gergő, Nagy Milán, Torpis Péter, Vidits Bálint 5.b

Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Júlia

Kerületi angol verseny

8. évfolyam, alap szint

III. helyezett – Holdas Dominik 8.a

V. helyezett – Jablonkay Luca 8.a

Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

7. évfolyam, alap szint

V. helyezett – Horváth Míra 7.a

Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

6. évfolyam, emelt szint

II. helyezett – Kuti Bence 6.b

V. helyezett – Kemény Márk 6.b

Felkészítő tanár: Völker Ildikó

6. évfolyam, alap szint

VI. helyezett – Balogh Zsófia 6.a

Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

5. évfolyam, emelt szint

VI. helyezett – Torpis Péter 5.b

Felkészítő tanár: Völker Ildikó

5. évfolyam, alap szint

V. helyezett – Doleschall Bence 5.a

Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

TITOK országos német levelező csapatverseny

6. évfolyam

IX. helyezett – Brunn Sarolta 6.a, Kovács Katalin 6.a, Kiss Panna 6.b, Kovács Emma 6.b

Felkészítő tanár: Kun Ágnes

„Spiel und Gewinn!” országos német nyelvi levelezőverseny

VI. helyezett – Török Boglárka, Valachi Mandula 4.b

VI. helyezett – Kiss Lujza, Marx Lili, Németh Lili 4.b

Felkészítő tanár: Kun Ágnes

„Szép Magyar Beszéd” Kazinczy-verseny

Házi forduló, 5-6. évfolyam

I. helyezett – Brunn Sarolta 6.a (felkészítő tanár: Varga Edina)

II. helyezett – Kuti Bence 6.b (felkészítő tanár: Oláh Ildikó)

III. helyezett – Kemény Márk 6.b (felkészítő tanár: Oláh Ildikó)

Házi forduló, 7-8. évfolyam

I. helyezett – Kehrling Szonja 8.a (felkészítő tanár: Oláh Ildikó)

II. helyezett – Horváth Zóra 7.a (felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka)

III. helyezett – Jablonkay Luca 8.a (felkészítő tanár: Oláh Ildikó)

Kerületi forduló, 5-6. évfolyam

I. helyezett – Brunn Sarolta 6.a (felkészítő tanár: Varga Edina)

Móra Ferenc kerületi szövegértési verseny

5. évfolyam

V. helyezett – Antalik Tünde 5.a (felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna)

6. évfolyam

V. helyezett – Brunn Sarolta 6.a (felkészítő tanár: Varga Edina)

7. évfolyam

V. helyezett – Vigh András 7.b (felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka)

8. évfolyam

III. helyezett – Fehérvári Flóra 8.a (felkészítő tanár: Oláh Ildikó)

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny /kerületi forduló/

5. évfolyam

II. helyezett – Barta Léna 5.a (felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna)

6. évfolyam

V. helyezett – Brunn Sarolta 6.a (felkészítő tanár: Varga Edina)

8. évfolyam

VI. helyezett – Vörös Sára 8.a (felkészítő tanár: Oláh Ildikó)

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

5. évfolyam

VI. helyezett – Barta Léna, Erdei Kinga, Karátson Dóra, Kövesdi Zsófia 5.a

Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

7. évfolyam

III. helyezett – Durkó Vince, Holács Lilla, Pál Gergő, Szabó Marcell 7.b

Felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka

Kerületi vers- és prózamondó verseny

5-6. évfolyam, próza

II. helyezett – Grasso Marco 5.a

Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

7-8. évfolyam, vers

III. helyezett – Kehrling Szonja 8.a

Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

Kerületi helytörténeti verseny

II. helyezett – Durkó Vince, Patyi Lili, Tamás Bálint, Wolstenholme Ábel 7.b

Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

V. helyezett – Boldizsár Balázs, Horváth Míra, Kerecsen Hanna, Kókai Emese 7.a

Felkészítő tanár: Gerhauserné Havady Zsuzsanna

KerekEmese Kárpát-medencei Levelezős Vetélkedősorozat

26. helyezett – „Szárnyaló történészek”: Hajdu Csenge, Horváth Alexandra, Somogyi Péter, Tóth Bence 5.a

28. helyezett – „Herminamező sámánjai”: Mészáros Bence, Nemes Márton, Somogyi András 7.a

36. helyezett – „Töris muffinok”: Borsos Dorka, Karátson Dóra, Kovács Aletta, Resz Diána 5.a

Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

Kerületi történelmi verseny

5. évfolyam

IV. helyezett – Csehi Áron, Dala Noel, Kovács Boldizsár 5.a

Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Arany minősítés

„Cédrusfa” énekegyüttes – Jablonkay Luca 8.a, Juhász Evelin 8.a, Kehrling Szonja 8.a, Lázár Anna 8.a, Vörös Sára 8.a, Horváth Zóra 7.a, Kerecsen Hanna 7.a, Kiss Janka 7.a, Kóbor Lili 7.a, Tóth Csenge 7.a

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Arany minősítés

„Sárga cipős kislányok” (5.b) – Berényi Fanni, Galambos Georgina, Bedi Anna, Etelvári Zsófia, Szabó Mónika

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Kiemelt arany minősítés

„Csillagszemű” énekegyüttes (6.b) – Csépán Karina, Horváth Eszter, Kovács Emma, Lakatos Emma, Pózna Dia, Radics Borbála, Rónai Stefánia, Ruszcsák-Ekkert Johanna, Széll-Kovács Júlia, Saás Dorka

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Kiemelt arany minősítés

Gáspár Borbála 6.a

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /fővárosi forduló/

Arany minősítés

„Csillagszemű” énekegyüttes (6.b) – Csépán Karina, Horváth Eszter, Kovács Emma, Lakatos Emma, Pózna Dia, Radics Borbála, Rónai Stefánia, Ruszcsák-Ekkert Johanna, Széll-Kovács Júlia, Saás Dorka

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Bronz minősítés

Gáspár Borbála 6.a

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Éneklő Ifjúság fővárosi minősítő hangverseny

Liszt Ferenc Gyermekkar: Arany minősítés

Karnagy: Kovács Katalin

Erdőzsongás Kiskórus: Arany minősítés

Karnagy: Bankó Erika

Campanella Kicsinyek Kórusa: Arany minősítés

Karnagy: Ruzsásné Sebestyén Emília

Alsó tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Arany minősítés

„Tisza-parti legények” kisegyüttes (4.b) – Láng Vilmos, Herczegh Áron, Holács Gergő, Tihanyi Szabolcs

Felkészítő Tanár: Bankó Erika

Arany minősítés

„Galgamenti virágok” énekegyüttes (4.b) – Marx Lili, Németh Lilla, Rácz-Fahidi Mirtill, Török Boglárka, Török Fanni

Felkészítő Tanár: Bankó Erika

Arany minősítés

Szabó Dorottya (4.b) szóló

Felkészítő Tanár: Bankó Erika

Arany minősítés

„Aranybúza” énekegyüttes (4.a) – Hőnig Réka, Erdősi Panna, Kriskó Lili, Hecsey Zsófia, Barát Lili, Csorba Jázmin, Senkáriuk Eszter, Eperjessy Zita, Máté Boglárka

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Kiemelt arany minősítés

„Napocska” énekegyüttes (3.b) – Lengyel Dániel, Szántai Zsófia, Baranyai Krisztina, Magyar Lilla, Juhász Lara, Nagy Zsombor, Pálffy Balázs, Gábor Lili, Czanik Pál, Varga Imola

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

2.a sporteredményei

Kovács-Budai Anna: atlétika V. helyezett, futóverseny III. helyezett

Horváth Zsófia: Zugló Kupa úszóverseny, gyors III. helyezett, hát II. helyezett

Bravo Bajnokság foci
I. helyezett – Antal Csongor, Brunn Dénes, Goddard Marcell, Hadzsi Milán, Herbély Benedek, Prém Zsombor, Török Zsombor

Zugló Kupa foci
II. helyezett – Antal Csongor, Brunn Dénes, Goddard Marcell, Hadzsi Milán, Herbély Benedek, Prém Zsombor, Török Zsombor


Zugló kupa és Bozsik torna

Floor ball, IV. korcsoport, lány
2. helyezett – Patyi Lili, Holács Lilla, Vida Blanka, Piskorán Lívia, Kecse-Nagy Dóri, Lakatos Georgina

Labdarúgás, III. korcsoport, lány
2. helyezett – Szabó Mónika, Horváth Tamara, Domány Alexandra, Brunn Sarolta, Lázár Zsófia, Murárik Alexandra, Galambos Georgina, Áder Rebeka, Kovács Katalin

Labdarúgás, IV. korcsoport, lány
1. helyezett – Ung Éva, Székely Zsófia, Holács Lilla, Vida Blanka, Patyi Lili, Putyera Brigitta, Orosházi Annamária, Lakatos Georgina

Labdarúgás, III. korcsoport, fiú
1. helyezett – Kóródi Bendegúz, Patyi Csongor, Mendi Rikárdó, Erdősi Ákos, Géczi Marci, Havass Boldizsár, Kállai Péter, Mészáros Ákos, Otschepka Mózes, Payne Dávid, Török Ádám, Csekő Máté

Labdarúgás, IV. korcsoport, fiú
1. helyezett – Koszka Csaba, Szabó Marcell, Sinkó Donát, Darányi Sándor, Németh Andor, Palotás Mihály, Tóth Krisztián, Zsivor Dániel, Somogyi András, Balla Keve, Doleschall Áron, Farkas Ádám, Holdas Dominik, Huang Viktor, Lei Xin, Mucsi Gergő, Nagy Bence, Szabó Dominik, Tóth Benedek, Kovács Levente, Dancs Ronald, Schläffer Sándor, Sponga Zsolt

Úszás

I. korcsoport, lány, 50m gyors
2. helyezett – Bozóki Sára 2.b
3. helyezett – Horváth Zsófia 2.a
5. helyezett – Lackó Sára 3.a

I. korcsoport, lány, 50m hát
1. helyezett – Bozóki Sára 2.b
2. helyezett – Horváth Zsófia 2.a
4. helyezett – Laczkó Sára 3.a

II. korcsoport, lány, 50m gyors
6. helyezett – Barta Gitta

II. korcsoport, lány, 50m hát
5. helyezett – Bozóki Lili

II. korcsoport, lány, 50m mell
3. helyezett – Bozóki Lili
4. helyezett – Barta Gitta

I. korcsoport, fiú, 50m gyors
2. helyezett – Lapis Ernő 2.a
5. helyezett – Török Zsombor 2.a

I. korcsoport, fiú, 50m hát
2. helyezett – Lapis Ernő 2.a
3. helyezett – Szendrei Boldizsár 2.c
4. helyezett – Török Zsombor 2.a

I. korcsoport, fiú, 50m mell
4. helyezett – Szendrei Boldizsár 2.c

III. korcsoport, lány, 50m gyors
2. helyezett – Putyera Brigitta 7.b

III. korcsoport, lány, 50m hát
1. helyezett – Putyera Brigitta 7.b

III. korcsoport, lány, 50m mell
6. helyezett – Barta Léna 5.a

IV. korcsoport, lány, 50m gyors
1. helyezett – Bátka Gréta 7.a
2. helyezett – Lakatos Apolka 7.a

IV. korcsoport, lány, 50m hát
1. helyezett – Lakatos Apolka 7.a

IV. korcsoport, lány, 50m mell
1. helyezett – Bátka Gréta 7.a