Versenyeredmények 2018-19

 

Kerületi vers- és prózamondó verseny

1. évfolyam
IV. helyezett – Zempléni Levente (1.b)
Felkészítő tanár: Vadászi Tamás

4. évfolyam
II. helyezett – Gábor Marcell (4.c)
Felkészítő tanár: Hauber Krisztina

6. évfolyam
IV. helyezett – Garaczi Rebeka (7.b)
Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

Fittnes világbajnokság

3. évfolyam
I. helyezett – Udvardi Anna (3.c)

Bolyai anyanyelvi csapatverseny /körzeti forduló/

4. évfolyam
II. helyezett – Hóka Lili, Misik Virág, Wintermantel Borbála, Szabó-Brassai Luca (4.a)
Felkészítő tanár: Rézsó Eszter

Kerületi matematika csapatverseny

V. helyezett – Polecsák Milán (2.a), Orincsay Bálint (3.a), Kendi Panna (4.c)

Kerületi helyesíró verseny

4. évfolyam
II. helyezett – Hanula Barnabás (4.c)
Felkészítő tanár: Hauber Krisztina

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Buvári Júlia (7.b)
Kerületi I. helyezés, Budapesti II. helyezés, Országos részvétel
Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

Kerületi Kazinczy-verseny

6. évfolyam
II. helyezett – Gábor Lili (6.b)
Felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka

Kerületi Költészetnapi verseny

8. évfolyam
I. helyezett – Csehi Áron (8.a)
Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

„Magyarságtudat a magyar költészetben” országos verseny

8. évfolyam
II. helyezett – Grasso Marco (8.a)
Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

„Műanyagok a mindennapi életünkben” tankerületi tanulmányi verseny

II. helyezett – Bendik Ágoston (6.b), Sztanev Fülöp (7.a), Tóth Levente (8.c)
IV. helyezett – Kóbor Anna (6.a), Jánosi Ádám (6.b), Gál Balázs (8.c)
Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny /kerületi forduló/

V. helyezett – Réthelyi Orsolya (8.a)
Felkészítő tanár: Kiss Andrea

VI. helyezett – Palotás Valéria (8.c)
Felkészítő tanár: Blagai Zsuzsanna

Kerületi 7. évfolyamos fizika csapatverseny

Megosztott I. helyezett – Herczeg Áron, Kiss Lujza, Török Fanni (7.b)
Felkészítő tanár: Csigás Adrienn

Herman Ottó Biológia Verseny /kerületi forduló/

7. évfolyam
I. helyezett – Sztanev Fülöp Benedek (7.a)
V. helyezett – Kriskó Lili (7.a)
Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Júlia

Kerületi ÖKO verseny

Gábor Lili, Juhász Lara, Bendik Ágoston, Széll-Kovács Áron (6.b)
Simon Viktória, Buday Luca, Hangyál Zia, Egri Róza (6.c)

Kerületi angol verseny

7. évfolyam alap szint
IV. helyezett – Bódis Emánuel Ákos (7.a)
Felkészítő tanár: Budaházi Fruzsina

7. évfolyam emelt szint
V. helyezett – Balog Benedek (7.b)
Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

8. évfolyam alap szint
III. helyezett – Karátson Dóra (8.a)
Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

8. évfolyam emelt szint
IV. helyezett – Szabó Mónika (8.b)
Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

London Bridge országos angol verseny /döntő/

VI. helyezett – Buvári Júlia (7.b)
Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

Zugló Kupa – labdarúgás

1. korcsoport fiú
II. helyezett – Fábián Péter (2.c), Fodor Félix (2.c), Gelb Simon (2.c), Koltai Ábel (2.c), Korbely Zoltán (2.c), Kratochwill Lőrinc (2.a), Prém Domonkos (2.a)
Felkészítő tanár: Vadászi Tamás

4. korcsoport lány
III. helyezett – Barát Lili (7.a), Barta Gitta (7.b), Hauk Virág Szonja (7.a), Kriskó Lili (7.a), Légár Orsolya (7.b), Máté Boglárka (7.a), Szabó Dorottya (7.b), Török Fanni (7.b), Berényi Fanni (8.b), Csipak Bettina (8.b), Galambos Georgina (8.b), Szabó Mónika (8.b), Szilágyi Nóra (8.b)

 

 

ÉNEK

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Kiemelt arany minősítés – fővárosi fordulóra továbbjutottak!

„Fényes csillagok” énekegyüttes (7.a) – Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, László Laura, Máté Boglárka, Mester Lívia Eszter, Senkáriuk Eszter

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Arany minősítés

„Vasi liliomok” énekegyüttes (5.b) – Balog Júlia, Bozóki Sára, Erdős Anna, Gyertyánfy Zsófia, Kratochwill Zoé, Szekeres Tamara, Vizi Róza

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Arany minősítés

„Bojtárok és bárányok” énekegyüttes (6.b) – Baillieul Liza, Baranyai Krisztina, Bényi Réka, Gábor Lili, Juhász Lara, Lengyel Dániel, Nagy Zsombor, Pálffy Balázs

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Ezüst minősítés

„Honleányok” kisegyüttes (6.a) – Buday Mira, Miskolczi Lili, Sukta Réka

Felkészítő tanár: Bisztriczki Zoltán

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /fővárosi forduló/

Ezüst minősítés

„Fényes csillagok” énekegyüttes (7.a) – Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, László Laura, Máté Boglárka, Mester Lívia Eszter, Senkáriuk Eszter

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Alsó tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Pallagi Anna (3.b) szóló
Ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Bisztriczki Zoltán

Béres Hedvig (4.c) szóló
Ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Tőkés Tünde

Arany minősítés
„Csíki gazdasszonyok”kisegyüttes (4.a) – Hóka Lili, Kárnyáczki Júlia, Simon Mirtill
Felkészítő tanár: Bisztriczki Zoltán

Arany minősítés
„Vasi aranytorkúak” kisegyüttes (4.b) – Balogh Samu, Németh Angéla, Renyhárt Patrik
Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Kiemelt arany minősítés
„Bakonyi zöldágacskák” énekegyüttes (3.a) – Bor-Fejérváry Péter, Csesznok Máté, Simon Máté, Orincsay Bálint, Farnadi Kitti, Kecskés Kincső, Szabó Zselyke, Vasas Letti
Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Kiemelt arany minősítés
„Arany páva” énekegyüttes (4.b) – Sárközy Rebeka, Padurean Dzsenifer, Duma Tamara, Kelemen Kincső, Bodnár Katerina, Bényi Kata, Hankó Ágnes, Szélig Szonja, Jakab Kincső
Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília