Versenyeredmények 2019-20

 

Kerületi eredmények

Kerületi vers- és prózamondó verseny

2. évfolyam
III. helyezett – Zempléni Levente (2.b)
Felkészítő tanár: Vadászi Tamás

 

Kerületi versmondó verseny

4. évfolyam
III. helyezett – Raffay Zsófia (4.b)
Felkészítő tanár: Kutasné Bihácsi Györgyi

 

Stafétacsi kerületi matematika verseny

4. évfolyam
III. helyezett – Orincsay Kristóf (4.b)
Felkészítő tanár: Kutasné Bihácsi Györgyi

 

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

8. évfolyam
III. helyezett – Holács Gergő (8.b)
Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

 

Kerületi angol verseny

7. évfolyam alap szint
IV. helyezett – Deák Lilla (7.b)
Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

8. évfolyam alap szint
III. helyezett – Niu Siqi (8.a)
Felkészítő tanár: Budaházi Fruzsina

8. évfolyam emelt szint
IV. helyezett – Buvári Júlia (8.b)
Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny /körzeti forduló/

7. évfolyam
V. helyezett – Buday Luca, Egri Róza, Bánkuti Emese, Kiss-Gulyás Adél (7.c)
Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

 

Mikulás Qpa tankerületi matematika csapatverseny

V. helyezett – Székely Nóra (6.a), Zahuczky Liza (6.a), Szabó Dorián (7.a), Nagy Zsombor (7.b), Kemény Tamás (8.a), Dreiszker Barna (8.b)

 

Tankerületi technika verseny

I. helyezett – Jánosi Ádám (7.b), Sztanev Fülöp (8.a)
Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia

V. helyezett – Bendik Ágoston (7.b), Lengyel Dániel (7.b), Sztanev Blanka (6.b)
Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia

 

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny /kerületi forduló/

7. évfolyam

I. helyezett – Buday Luca (7.c)
Felkészítő tanár: Blagai Zsuzsa

IV. helyezett – Bendik Ágoston (7.b)
Felkészítő tanár: Szakály Judit

8. évfolyam

VI. helyezett – Kriskó Lili (8.a)
Felkészítő tanár: Kiss Andrea

 

Kaán Károly Biológia Verseny /kerületi forduló/

6. évfolyam
VI. helyezett – Kiss-Máté Alma Éva (6.a)
Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Julianna

 

Herman Ottó Biológia Verseny /kerületi forduló/

7. évfolyam
V. helyezett – Juhász Lara (7.b)

8. évfolyam
III. helyezett – Sztanev Fülöp (8.a)
VI. helyezett – Kriskó Lili (8.a)

Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Julianna

 

ÉNEK

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Kiemelt arany minősítés

„Aranypáva” énekegyüttes – Balog Júlia (6.b), Bozóki Sára (6.b), Erdős Anna (6.b), Gyertyánfy Zsófia (6.b), Kratochwill Zoé (6.b), Szekeres Tamara (6.b), Hankó Ágnes (5.b), Padurean Dzsenifer (5.b)

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Kiemelt arany minősítés

„Pirospántlika” énekegyüttes (8.a) – Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, Kun Anna Flóra, László Laura, Senkáriuk Eszter

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

 

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /fővárosi forduló/

Ezüst minősítés

„Aranypáva” énekegyüttes – Balog Júlia (6.b), Bozóki Sára (6.b), Gyertyánfy Zsófia (6.b), Jacobs Eveline (5.b), Kratochwill Zoé (6.b), Szekeres Tamara (6.b), Hankó Ágnes (5.b), Padurean Dzsenifer (5.b)

Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Ezüst minősítés

„Pirospántlika” énekegyüttes (8.a) – Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, Kun Anna Flóra, Máté Boglárka, Senkáriuk Eszter

Felkészítő tanár: Kovács Katalin

 

Népdal2020.1

Népdal2020.2