Kedves Szülők!

Iskolánk benevezett a www.letscolour.hu pályázatra.

II. kategória, Fessük színesebbé gyermekeink iskolás éveit címmel.

Kérjük a kedves szülőket, szavazatukkal segítsék iskolánkat, a pályázati támogatás elnyerésében.
Szavazni regisztráció után lehet. Minden regisztrált felhasználó, május 31-ig naponta egyszer szavazhat.
Regisztrálni természetesen elegendő egyszer.
Számításaink szerint 120 regisztrációval, és a regisztráltak napi szavazatával van esélyünk a támogatás elnyerésére.
Számítunk a tisztelt szülők aktivitására!

letscolourplakat

Kedves Szülők!

Többek kérésére - a teljesség igénye nélkül - (mivel én még az alapítvány ügyeiben nagyon új vagyok)- a következőket tudom leírni tájékoztatásul.

Minden év elején a Liszt Ferenc Alapítvány  tevékenységéről az SZMK-nak tájékoztatást ad Csigás Zoltán (volt ig.helyettes) elnök úr. Figyelemmel kísérhetik a honlapon olvasható éves beszámolók alapján a pénzforgalmat.

A továbbiakban én vállalom, hogy folyamatosan tájékoztatást adok azokról a projektekről, amik az Önök segítőkész felajánlásainak köszönhetőek.

Már most szeretnék beszámolni arról, hogy a " 3.A osztályos"szülői felajánlás keretén belül, irodai bútorokat, és székeket kaptunk, amik az osztályokban kerültek elhelyezésre, nem kis örömünkre. Köszönjük szépen!!!

Beindult az "1.A osztályos" szülők remek kezdeményezésére, az udvarok felújítását megcélzó gyűjtés. Az alapítvány bankszámlájára is utaltak, de nálam készpénzben is befizettek több tízezer forintot, amiből elsőként a közeljövőben (május végén) a hátsó kerítés megújítását finanszíroznánk, az első udvarra játékok felfestését fedeznénk.

Biztatnám az iskola minden osztályának szülőit, hogy segítsék az intézményünket ötletekkel, anyagi támogatásukkal , hiszen ez gyermekeink fő élettere.

Együtt nagy dolgokra lehetünk képesek!

Forduljanak bizalommal hozzám, bármilyen kérdésük, kérésük van ezzel kapcsolatban.

Tisztelettel és szeretettel: " Enikő néni "

(Novák Enikő)

Tisztelettel kérjük Önöket, hogy adójuk 1%-ával idén is támogassák a
Liszt Ferenc Alapítványt
1146 Budapest Hermina út 23.
A
dószám : 19703990-1-42 Egyéni vagy céges felajánlásaikat az alábbi bankszámla számon tudják megtenni, amit köszönettel veszünk.
Számlaszám: 11714006-20243751
Kérés esetén a befizetésről alapítványi hozzájárulási igazolást adunk, vagy csekk a i
gényelhető
titkárságon!

_____________________________________________________________

______________________________________________________________
Iskolánk idén ismételten megkapta az Akkreditált Kiváló Tehetségpont megtisztelő címet!

tehets1