2019. március 27. 15 - 17 óráig játszóház leendő elsősöknek!

jatszohaz

Tájékoztató a beiratkozáshoz

A szülők 2019 áprilisában már választhatják a gyermek általános iskolai beiratkozásakor az online ügyintézés lehetőségét, amelynek során az adatokat a KRÉTA rendszer felületén vagy a https://eugyintezes.e-kreta.hu weboldalon történő regisztráció után otthonról is kitölthetik.

A beiratkozás napján minden szülőnek meg kell jelennie személyesen az intézményben, ahol a beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat, illetve a nyilatkozatok eredeti példányát be kell mutatnia, le kell adnia.

Személyesen be kell nyújtani:

• Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást (óvodai szakvélemény, szakértői vélemény).

Be kell mutatni:

• A gyermek nevére kiállított személyi azonosítót igazoló hatósági igazolványt.
  • A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt.
  • Születési anyakönyvi kivonat.

Kitöltve le kell adni (online felületre is fel lehet tölteni egy részét) az alábbi papírokat:

• Nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről.
  • Nyilatkozat a törvényes képviseletről.
  • Etika / Hit-és erkölcstan oktatására vonatkozó nyilatkozat.
  • Felvételi kérelem lap.

Az e-ügyintézéshez szükséges tudnivalókat ide kattintva érhetik el

Körzetlista

Letölthető dokumentumok

FELHÍVÁS BEIRATKOZÁSRÓL

Szeretettel várunk minden iskolánk iránt érdeklődő szülőt és gyermekét.

liszt iskola 19.201 1

liszt iskola 19.201 2